post

نگارش مقاله نداریم

به اطلاع سروران گرامی می رساند موسسه ستاره سازان آسمان دانش اقدام به پذیرش سفارش نگارش مقاله isi یا هر نوع مقاله دیگری نمی کند، لذا خواهشمند  است بابت سفارش تدوین مقاله یا  خرید مقاله با ما تماس نگیرید.

post

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی

با عرض احترام و ادب
دوستانی که تمایل دارند مقالات حاصل از تحقیقات خود را در مجلات با درجه علمی پژوهشی داخلی چاپ کنند مستحضر باشند که ما با رایزنی با یکسری مجلات داخلی توانستیم در خصوص داوری و ارائه گواهی پذیرش در زمانی کوتاه تر از زمان مرسوم که اغلب دانشجویان را از چاپ مقالاتشان منصرف می کرد با مدیران مسئول و هیئت تحریریه آن ها به توافق برسیم. لازم به ذکر است که متاسفانه برخی از افراد و موسسات سودجو از این طولانی بودن وقت استفاده کرده و با جلب رضایت یک مجله علمی پژوهشی اقدام به اخذ هزینه هایی چندمیلیونی برای پذیرش و چاپ می کنند.

لازم به ذکر است که ما در حال رایزنی با مجلات دیگر با درجه علمی پژوهشی هستیم که مورد قبول وزارتین باشند در صورت قطعی شدن در همین پست به اطلاع عزیزان می رسد.

زمان اخذ پذیرش و چاپ (چاپ کاغذی و نیز انتشار در وب سایت مجلات):
در خصوص اخذ پذیرش و انتشار مقالات عزیزان مطلع باشند که مدت زمان اخذ گواهی پذیرش مقاله آن ها در صورتی در مدت زمان نهایتا 30 روزه صورت می گیرد که مقاله ای مناسب و طبق فرمت مجله ارائه شود با توجه به تجربه ای که دوستان ما دارند قبل ارسال مقاله جهت داوری ابتدا مقالات دریافتی را از لحاظ ساختار مقاله نویسی بررسی و ایرادات احتمالی را گوشزد خواهند کرد. بنابر این شما اگر یک مقاله با کیفیت داشته باشید در طول مدت بین 14 روز الی 30 روز پیگیری و نامه پذیرش به آدرس شما پست خواهد شد.
بعد از پذیرش مقاله در نوبت چاپ قرار می گیرد و ما معتقد هستیم پذیرش بدون چاپ معنی ندارد. بعد از پذیرش بستگی به اینکه در کدام مجله علمی پژوهشی اقدام شود زمان چاپ بین 6 ماه تا یکسال و نیم متغییر است.

نکته مهم:
توجه داشته باشید که ما طبق ضوابط جاری دانشگاه ها و مجلات عمل می کنیم و در پذیرش و چاپ مقالات محدودیت وجود دارد و نمی توانیم در طول ماه بیشتر از حد مجاز مجله اقدام به جذب مقاله کنیم. لذا خواهشمندیم این نکته را نیز مئدنظر داشته باشید.

مواظب پژوهشگر نماها باشید | افراد جاعل در کمین دانشجویان ارشد

اخیرا مد شده برخی از این عزیزان به ظاهر محقق دلسوز با زدن اسم و آدرس چند نمونه سایت ژورنال تقلبی در وبلاگ یا وب سایت خودشان سعی در جلب توجه کردن دانشجویان دارند. وظیفه ما اطلاع رسانی است نمونه ای از این دست وبلاگ ها http://iscisi…(از بردن اسم مستقیم معذوریم) می باشد که مشخص نیست برپایه چه سند علمی مجلات رو معرفی می کنند باتوجه به پیگیری تیم تحقیقاتی ما در زمینه این نوع پژوهشگر نماها متوجه شدیم که با زیر سوال بردن همه مجلات اروپایی که حتی لینک مستقیم از سایت معروف تامسون روترز دارند سعی در قالب کردن برخی مجلات آسیایی خودساخته دارند.
لذا خواهشمندیم با افراد باتجربه مشاوره کرده سپس اقدام نمائید.

چاپ مقاله isi در کمترین زمان

کلیه دانشجویان رشته علوم انسانی که تقریبا 72 رشته را شامل می شود اگر نیاز به چاپ مقاله isi در کمترین زمان ممکن دارند ما یک ژورنال سوئیسی و یک ژورنال هندی را بدین منظور مدنظر داریم. خوشبختانه این دو ژورنال جزء نشریات نامعتبر نیستند و با مقالات عزیزانی که در دانشگاه های داخلی مشغول به تحصیل هستند جهت انتشار مشکلی ندارند نکته مهم تر هزینه به مراتب مناسب این دو ژورنال می باشد که قابل توجه عزیزانی که به دنبال فارق التحصیلی هستند می باشد.
زمان ترجمه و پذیرش معمولا 10 روزه بوده و چاپ یا انتشار مقاله یک ماهه با تضمین بازگشت وجه پرداختی قابل انجام است.
پس اگر به دنبال چاپ مقاله isi در کمترین زمان و هزینه می باشید با ما در تماس باشید.
عزیزانی که در رشته های فنی و مهندسی مشغول به تحصیل هستند نیز جهت مشاوره تماس بگیرند.

post

مقاله نویسی isi

مقاله نویسی جزء کارهای آکادمیک دانشگاهی است که درمقاطع کارشناسی و بالاتر اغلب دانشجویان رشته های مختلف مجبور به انجامش هستند. مقاله در واقع چکیده ای از کار تحقیقاتی است یا اینکه نقل قول های چند دانشمند، محقق و … .

مقاله نویسی استانداردهای نگارشی جهانی دارد که به طور کلی بایستی رعایت شوند.

برای مثال: 1- چکیده 2- مقدمه و … اما نکته مهم تقسیم بندی مقالات است. منظور از تقسیم بندی در واقع نوشتن مقاله مرتبط با رشته های خاص است. روشن تر بگوئیم اگر دانشجوی رشته نظری مانند علوم انسانی اگر بخواهد مقاله ای بنویسد استانداردهایی را بایستی رعایت کند که دانشجوی رشته فنی مانند رشته برق نیازی به رعایت آن ندارد.

در مقاله نویسی isi رعایت ریزنکات از اهمیت بالایی برخوردار است. ترجمه تخصصی، رعایت واژگان تخصصی و ساختار جملات باید رعایت شوند و …

مقاله نویسی isi

مقاله نویسی isi

مقاله نویسی isi

مقاله نویسی isi

post

فراخوان پذیرش مقالات همایش ها و کنفرانس ها در مجلات isi

سالانه تعداد زیادی همایش و کنفرانس ملی در کشور برگزار می گردد. خروجی آن ها مقالات برگزیده ای می باشد که طبق نظریه‌ی داوران تعیین شده اند. معمولا برای جلب بیشتر محققین و بالابردن اعتبار همایش یا کنفرانس نیاز است مقالات برگزیده در ژورنال هایی که ایندکس های خوبی چون isi, isc, … دارند، انتشار یابند.

هزینه اغلب ژورنال ها بالابوده و برای برگزار کنندگان همایش/کنفرانس صرفه اقتصادی ندارد. لذا با بررسی ها و هماهنگی های انجام شده، آماده اخذ پذیرش و انتشار مقالات برگزیده همایش/کنفرانس در مجلات isi, isc, … می باشیم. در صورت تمایل امکان چاپ مقالات در فصلنامه های علمی-تخصصی داخلی مرتبط با رشته های مدیریت و حسابداری نیز وجود دارد.

چاپ/انتشار مقالات همایش/کنفرانس در isc-isi

 

مشتریانی که برای تدوین یا چاپ مقاله isi اقدام کرده اند

صفحه مشتریان ما موجب شگفتی همکاران ماست. اغلب وب سایت هایی که متعلق به دفتر یا موسسه می باشد از ذکر لیست مشتریان، خودداری می کنند. اما ما بر این باوریم که اگر واقعا فعالیتی صورت می گیرد قانونی و موجب رضایت مشتریان است دلیلی برای پنهان کاری نیست (غرض جسارت به دیگران نیست). لذا با اطلاع رسانی که به مشتریان انجام دادیم، کسب اجازه شد تا شماره تماس آن ها در سایت قرار داده شود. به این ترتیب گام موثری در جهت اعتماد سازی صورت گرفته است و بیشتر از قبل صداقت کاری تیم فعال isiscjournals را نمایان می سازد.

در ادامه اطلاعات مشتریانی که با ارائه اطلاعات تماس موافقت کرده اند آمده است. این تنهابخشی از مشتریان ما محسوب می شود و جدای از لیست مشتریانی است که به صورت همکار در قالب دفتر، موسسه و یا مسئول پژوهشی دانشگاه فعال هستند و امور مشتریان خود در زمینه ترجمه، تدوین و چاپ مقاله را به تیم ما محول می کنند.

عزیزان توجه داشته باشند که این صفحه مشتریان است و بابت سفارش با شماره تلفن های ذکر شده در این صفحه تماس نگیرید مگر به جهت اطلاع از کیفیت و درستی فعالیت و خدمات ما.

 

آقایان
09125604293 
09132800919 

خانم ها
87–09199695 
90–0913876 
74–0936783 
33–0911442 

چاپ تضمینی مقاله isi

ضمانت انجام کار بخشی از تعهدی است که در هر فعالیتی لازم الاجرا می باشد. در حوزه کاری ما وجود این گونه ضمات ها یک الزام است چرا که اصل کار چاپ مقاله است و اگر انجام نپذیرد انگار هیچ عملی انجام نشده است لذا ما براین نکته واقف هستیم و چاپ مقاله isi شما را تضمین می کنیم و این امر به دلیل سنجش مراحل زیر قبل از پذیرش مقاله است.

1- در ابتدا ما چکیده ای از مقاله شما را برای ژورنال هایی مرتبط که با ما همکاری دارند و به نوعی ما نماینده آن ها محسوب می شویم، ارسال می شود تا کلیت موضوع مورد تایید قرار گیرد هرچند با وجود تجربه فعالیت در این مدت ما با حوزه کاری و موضوعات مورد پذیرش ژورنال ها آشنایی داریم لیکن به دلیل اهمیت موضوع و حصول نتیجه این مرحله از نظر ما اهمیت زیادی دارد و ابتدا انجام می پذیرد.

2- بعد از دریافت تاییده از ژورنال ترجمه مقاله آغاز و مجدد به ژورنال ارسال می شود در این مرحله نیز رعایت نکاتی ضروری است که یکی از مهم ترین نکات رعایت اصول نگارشی مطابق با استاندارهای ژورنال مورد نظر است. بعد از ارسال مقاله ترجمه شده مرحله بررسی مقاله توسط Editor های ژورنال آغاز می شود و در نهایت نامه پذیرش acceptance letter دریافت می شود و تقریبا از چاپ مقاله مطمئن هستیم لازم به ذکر است که در این مرحله هزینه ها واریز و اطلاعات واریزی نیز همراه مقاله برای ژورنال ایمیل یا فکس می شود.

3- ممکن است مقاله در شماره جاری چاپ شود یا در شماره بعدی که هر شماره چاپ با نام issue نام گذاری می شود اما در برخی مواقع به دلیل وجود مقالات فارسی خارج از حد استاندارد در شماره های اخیر زورنال مورد نظر از مدیریت آن درخواست می گردد در شماره ای که درصد مقاله ایرانی کمتر است مقاله منتشر شود تا از تایید اعتبار آن توسط دانشگاه شما مطمئن شویم. لذا توجه نمایید که ممکن است نامه پذیرش برای شما جهت چاپ مقاله در ماه جاری یا ماه بعدی باشد اما به همین دلیلی که ذکر شد مقاله در شماره قبل صورت گرفته باشد، این روال یک امر طبیعی است و نبایستی در خصوص جعلی بودن زورنال قضاوت کنیم.

ملاحظه می کنید که مراحل انجام کار توسط تیم مجرب ما مرحله به مرحله با حساسیت ویژه ای دنبال می شود و با اطمینان خاطر خدمت عزیزان عرض می کنیم ک چاپ تضمینی مقالات isi شما را برهده می گیریم و خسارت هر نوع مشکل از جانب تیم ما و عد تعهد به وظایف را وظیفه خود می دانیم.