post

با عرض احترام و ادب
دوستانی که تمایل دارند مقالات حاصل از تحقیقات خود را در مجلات با درجه علمی پژوهشی داخلی چاپ کنند مستحضر باشند که ما با رایزنی با یکسری مجلات داخلی توانستیم در خصوص داوری و ارائه گواهی پذیرش در زمانی کوتاه تر از زمان مرسوم که اغلب دانشجویان را از چاپ مقالاتشان منصرف می کرد با مدیران مسئول و هیئت تحریریه آن ها به توافق برسیم. لازم به ذکر است که متاسفانه برخی از افراد و موسسات سودجو از این طولانی بودن وقت استفاده کرده و با جلب رضایت یک مجله علمی پژوهشی اقدام به اخذ هزینه هایی چندمیلیونی برای پذیرش و چاپ می کنند.

لازم به ذکر است که ما در حال رایزنی با مجلات دیگر با درجه علمی پژوهشی هستیم که مورد قبول وزارتین باشند در صورت قطعی شدن در همین پست به اطلاع عزیزان می رسد.

زمان اخذ پذیرش و چاپ (چاپ کاغذی و نیز انتشار در وب سایت مجلات):
در خصوص اخذ پذیرش و انتشار مقالات عزیزان مطلع باشند که مدت زمان اخذ گواهی پذیرش مقاله آن ها در صورتی در مدت زمان نهایتا 30 روزه صورت می گیرد که مقاله ای مناسب و طبق فرمت مجله ارائه شود با توجه به تجربه ای که دوستان ما دارند قبل ارسال مقاله جهت داوری ابتدا مقالات دریافتی را از لحاظ ساختار مقاله نویسی بررسی و ایرادات احتمالی را گوشزد خواهند کرد. بنابر این شما اگر یک مقاله با کیفیت داشته باشید در طول مدت بین 14 روز الی 30 روز پیگیری و نامه پذیرش به آدرس شما پست خواهد شد.
بعد از پذیرش مقاله در نوبت چاپ قرار می گیرد و ما معتقد هستیم پذیرش بدون چاپ معنی ندارد. بعد از پذیرش بستگی به اینکه در کدام مجله علمی پژوهشی اقدام شود زمان چاپ بین 6 ماه تا یکسال و نیم متغییر است.

نکته مهم:
توجه داشته باشید که ما طبق ضوابط جاری دانشگاه ها و مجلات عمل می کنیم و در پذیرش و چاپ مقالات محدودیت وجود دارد و نمی توانیم در طول ماه بیشتر از حد مجاز مجله اقدام به جذب مقاله کنیم. لذا خواهشمندیم این نکته را نیز مئدنظر داشته باشید.